Sveikinimai.com » SMS tekstai » Labos nakties

   Gimtadienis
   Draugai
   Šventės
   Linksmi
   Meilė
   Gėlės
   Gyvūnai
   Įvairūs
   Gamta

   Draugystė
   Gimtadienis
   Mamos dienai
   Meilės
   Posakiai
   Susipykus
   Mokykla
   Kalėdos
   Nauji metai
   Velykos
   Vestuvės
   Tėvo dienai
   Su pavasariu
   Moters dienai

   Labas rytas
   Labos nakties
   Juokingos
   Apgaulingos
   Įžeidžiančios
   Liaudies išmintis
   Meilės
   Nusivylimo
   Angliški
   Suaugusiems
   Kiti

   Vestuvių
   Įvairūs 
 
< Atgal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Toliau >
 
 
 
 
193. 
Vakaras tamsus jau užtemdė langus. Tu vis nemiegi, ka gi tu veiki? Ateisiu pas tave pašnekinsiu nakčia, pabūsim mes drauge. Bet tai bus tik rytoj o šiandien jau Ahoj! Labanakt!
 

192. Nemiegai skirtos jaunos naktys, jos pilnos meilės ir aistrų. Bet merkias tavo gražios akys, linkiu aš tau saldziu sapnų. Labanakt!
 

191. Krinta snaigės, krinta pamažu, o bekrisdamos jos linki tau saldžių sapnų..
 

190. Dėmesio! Pabėgo žinomas nusikaltelis pravarde Miegas. Pastebėjus nuovargį, keistą akių vokų sunkumą, būtina apsiginkluoti pagalvėm ir patalais! Labanakt =)
 


189. Jei tu namie - prieik prie lango.
Ten aukštai, tikiuos matai, spindi žvaigždės tau tik tai.
Iš jų viena, pati didžiausia, danguje ji mano mėgstamiausia.
Aš į ją žiūriu, žiūrėk ir tu, ten mūsų žvilgsniai mieli abu
Po šių žodžių susitiks, todėl, manau, puikiausiai tiks
Šią akimirką nuostabią pasakyt: "Tave myliu ir linkiu saldžių sapnų".
 

188. Padangėj skrieja bučinukas,
Toksai pasėlęs ir mažiukas.
Jis kildamas virš debesų
Tau tyliai pakuždės saldžių sapnų :)
 

187. Miega palmėj beždžionytės, o ant sofos dvi katytės. Parpia tvartuose kiaulytės, tyliai šnarpia jų nosytės. Jau ir tau ant pataliukų žvaigždės primetė sapniukų :) labos nakties..
 

186. Šiąnakt tavo sapnas obelim žydės.. Purus šiltas sniegas vanile kvepės.. Saldi migla nejučiom tave užklos ir tu miegosi iki pat aušros.. Labanaktukas :*
 

185. Skrajojantys maži muilo burbuliukai, išterliotos šokoladu nosytės, juodos akytės, mažos rankytės, maži sparniukai, gležni pirštukai.. Taip atrodo angeliukai. Saldžianaktis ;*
 

184. Debeseliu skrenda mažas angeliukas, jo delnuose slepias mažas bučinukas.. Saldų, lyg medutį tau priglaus prie lūpų, ak tie debesėlei, kad daugiau jų būtų..
 

183. Ateis naktis.. Ir mes mintimis sapnuosim.. Vienas kitą gražiausiame sapne.. Labanakt..
 

182. Tyliai tyliai preik prie lango ir įsižiūrėk į pačią gražiausią žvaigždę ir nusišypsok jai, nes ji tau sako labanakt..
 

181. Nukrito žvaigždutė iš giedro dangaus.
Ieškojo širdutė mielo žmogaus.
Staiga, netikėtai sutiko tave.
Ir užmigo žvaigždutė tavajam delne..
Labanakt
 

180. Ateik iš ryto atnešk man pusryčiams save, ateik iš ryto aš pasipuošiu nuogume.. Išeik iš proto, pasiimk mane.. Linkiu tau susapnuoti tai šią naktį sapnuose..
 

179. Jei šį vakarą sapne pamatysi tu mane, nepakeiski tu sapnų, atėjau pabūt kartu. Jei šio sapno negana tai ateiki pas mane, pabūčiuosiu aš tave ir užmigsime drauge..
 

178. Lėtai, patyliukais atėjo naktis..
Girdi kaip ji beldžias į tavo duris?..
Tau sapną saldžiausią per dangų nešu.. LABANAKT
Tau šianakt aš švelniai tariu..
 

177. Siunčiau tau angelą, kad tave prieš miegą pabučiuotų, bet jis grįžo supykęs ir susiraukęs, sakė, kad eilėje stovėti nusibodo! Tai kaip čia yra ką? :) Labanaktux
 

176. Ar lovytę jau matai? Ką ten veikia ar žinai? Šok į lovą nedvejok.. Tuo pačiu mane sapnuok, bus ten linksma ir smagu, nes ten būsim mudu du.. labanakt
 

175. Tyliai tyliai lyg naktis vaiduokliukas, atkeliauja ramus miegiukas, atkeliauja paslapčia, įsibrauna pas tave..
 


174. Saldus miegelis, kaip riestainis, o gal, kaip braškė ar saldainis? Tu nori jo? Užmerk akis ir pamatysi kaip atskris.. Saldžių sapniukų..
 

173. Sapnų saldžių, sapnų spalvotų, sapnų gražių ir nesapnuotų.. Užmerk akis ir nieko negalvok dabar naktis, todėl saldžiai miegok! Labanakt
 

172. Užmerk akis, nes jau tamsu! O danguje tiek daug žvaigždžių. Ir tą didžiausią iš visų atneš tau daug saldžių sapnų.. Kai ją pagausi - neišmesk. Žinok, kad ji tau nuo manęs.. Labanakt :*
 

171. Žvaigždutė užmigo, mėnulis užmigs.. Miegoki ir Tu - jau atėjo naktis. Per žvaigždę gražiausią Tau sapną siunčiu, gerai pamiegoti Tau šianakt linkiu! Labanaktukas
 

170. Tipu tapu su batuku, ateinu aš su žaisliuku pasidėsiu į lovytę ir miegosiu ligi ryto.. Labanaktukas
 

169. Suspindo žvaigždelės danguj ir mėnuo tuojau pasirodė, vieną gražiausią žvaigždelę radau ir ją dovanoju tik Tau! Labanakt
 

168. :* čia, kad neliūdėtum..
:* čia, kad niekada nepyktum..
:* čia, kad nusišypsotum..
:* čia, kad naktį gerai miegotum.. LABANAKT :*
 

167. Labanaktukas tau linki mažas mielas žmogeliukas, tyliai lipdamas per lūpas tampa mažas mielas bučinukas! :*
 

166. Leidžiasi saulė į mėlyną jūrą.
Leidžiasi saulė į mėlinas bangas.
Sapnas ateina per pievą žalią.
Sako: - Labos nakties!!
 

165. Tuk.. tuk.. ateina sapnas pamažu. Ar dar nemiegi? Pabėgs dar sapnas link laukų ir nežinosi kaip smagu pabusti po saldžių sapnų.. Labanakt
 

164. Nukrito žvaigždutė, užgeso dangus.. ateis ši žinutė, manęs jau nebus.. aš būsiu kur sapnas aplanko visus, kai būsi ir tu užsuk į svečius.. Labanakt ;)
 

163. Saldaus miegelio, gražių sapnelių.. ar matai kaip akį merkia mėnulis? ;) Jį šiandien pasamdžiau, kad saugotų tavo miegą.. labanaktukas
 

162. Per dangų žvaigzdėtą, per rūko bangas, per mėnulio šviesą į naktį nuneš, vienintelis žodis iš mano širdies, kuris Tau šią naktį užmigti padės..
 

161. Užsimerk, giliai ikvėpk ir į dangų pažiūrėk, šviečia ten maža žvaigzduté, kuri merkia tau akutę. Meiliai jai nusišypsok ir labai saldžiai miegok!!
 

160. Prasiskleidė žiedas, vardu jis NAKTIS.. Jis kvepia ir skleidžia sapnus ir viltis.. žvaigzdėti lapeliai rasa sužvilgės, žiedelio nektaras užmigti padės.. Labanakt
 

159. Atsisėsk.. atsipalaiduok.. nieko nieko negalvok.. jauti? Kažkas švelniai paliečia tavo lūpas.. nebijok.. tai aš bučiuoju tave prieš miegą.. Labanakt.
 

158. Šią naktį pabūsiu tavo angelu, paguosiu, jei bus liūdna.. apklosiu, jei bus šalta.. jei nori, prie tavęs gulėsiu.. ir į gražius sapnus pakviesiu..
 

157. Nuo mano lupu link taves pro juros osiancias bangas, pro vejo draskomas sakas, aplenkus krentancias zvaigzdes nutups svelniausias bucinys kuris LABANAKT pasakys..
 

156. Tyliai medziai osia, rytas dar toli, atplaukia svajone lyg medus saldi, sviecia Tau menulis tarp aukstu kalnu, as linkiu sia nakti Tau saldziu sapnu. Labanaktukas!!
 

155. Menuliukas sypsos isprogdines akis, zvaigzdutes nesioja musu mintis, Amuras iesko nauju auku o as sakau saldziu sapnu..
 

154. Svyti zvaigzdutes danguje - jau visi saldziam sapne, kad miegotumei ir tu - as linkiu SALDZIU SAPNU!!
 
 
 
 
 
< Atgal | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Toliau >
 
 


Atvirukai
   Naujausi
   Nesenai išsiųsti
   Populiariausi

   Naujausi sveikinimai
   Naujausi SMS tekstai
   Naujausi tostai
  Svetainėje:
  Sveikinimų - 2063
  SMS tekstų - 2817
  Tostų - 35
  Atvirukų - 2445

Visos teisės saugomos © | info@sveikinimai.com