Sveikinimai.com » SMS tekstai » Apgaulingos

   Gimtadienis
   Draugai
   Šventės
   Linksmi
   Meilė
   Gėlės
   Gyvūnai
   Įvairūs
   Gamta

   Draugystė
   Gimtadienis
   Mamos dienai
   Meilės
   Posakiai
   Susipykus
   Mokykla
   Kalėdos
   Nauji metai
   Velykos
   Vestuvės
   Tėvo dienai
   Su pavasariu
   Moters dienai

   Labas rytas
   Labos nakties
   Juokingos
   Apgaulingos
   Įžeidžiančios
   Liaudies išmintis
   Meilės
   Nusivylimo
   Angliški
   Suaugusiems
   Kiti

   Vestuvių
   Įvairūs 
 
| 1 | 2 | 3 | Toliau >
 
 
 
 
98. 
Aš dar jaučiu,
Kaip tavo karštos,
Drėgnos lūpos,
Laižo saldžiausią mano vietą,
Iščiulpia iš manęs visą įdarą.
Padaryk tai iki galo!
Ledai "Bravo".
 

97. Labas, yra reikalas. Gal galėčiau pas tave pagyvent nors pora dienų?? Man labai reikia kažko, kas mane suprastų, laikytu draugu, kad galėčiau atsiremti kai būna sunku. Čia manęs niekas nemyli, varo iš namų, gąsdina kad užmuš. Būk geras labai tavęs prašau priimk nors trumpam..
Su meile tarakonas!!
 

96. Gali man nebemeluoti, šiandien sužinojau kas tu per žmogus ir daugiau neslėpk nuo visų tiesos.Tu esi....
mano geriausia(s) draugė(as)!
 

95. Įkišau, ištraukiau, nuėjau - oi kaip myliu bankomatus!
 


94. Kai išgirdai pyptelėjimą ir supratai, kad atėjo sms, pagalvojai: kažin kas ir ką parašė? Gal kas galvoja, ilgisi, myli? Bet, dėja.. čia.. tik.. aš..
 

93. Visą naktį verkiau.
Visą naktį liūdėjau.
Nes tave praradau, praradau tik todėl, kad tu užmigai.. :D
 

92. Kad ir koks tu veidmainis,
Kad ir koks beširdis,
Kad ir koks naivus,
Kad ir koks melagis,
MAŽUTI VISTIEK TAVE MYLIU..
 

91. Labas, ka veiki?
Žinai ką? Aš įsimylėjau Tave..
Gal tai keistai skamba?
Turiu pasiūlymą,
Gal būnam pora?
Pasakė Petras Jonui,
Nes jie buvo g*jai..
 

90. Sakau tau netylėsiu, aš šito visada noriu. Noriu nors pievoje, nors kelyje, nors dykumoj, nors pelkėje. Aš noriu visur kur tik teks. Tegu saulutė šviečia, lietus lyja. Noriu prieš atsigulant į lovytę ir prieš išlipant iš jos. Ant spintelės ir ant sofos, ant kelių ir kojom į viršų, sausumoj ir vandeny, vilniuj ir kaune, šaltyje ir karštą dieną. Noriu visada.. NERVINTI TAVE..
 

89. Myliu aš tave kaip .. mama - tėtį,
Sveikinu tave kaip .. dangų - gėlė,
Myliu aš tave kaip .. sesė - brolį,
Sveikinu tave kaip .. Pomidorą..
 

88. O dabar truputis romantikos.. Šios eilės skirtos, tau, mano brangioji..

Tavo akys, kaip traktoriaus lempos,
Tavo dantys, kaip kaimo vargonai,
Tavo nosis, kaip kiemo kiaulaitės,
Tavo kojos, kaip kastuvo kotai..

Oi tu mano mieliausia žmonele,
Su tavim man gyventi sunku,
Tuoj palauk, aš paduosiu terbelę,
Tik greičiau tu išeik iš namų!

Pailsėti juk reikia mums vyrams,
Su jumis, damos, būti sunku,
Tas gyvenimas, kaip rūgęs kefyras,
Kai surūgsta gyvent nesmagu..

Myliu tave.. :D
 

87. Aš tave myliu myliu myliu myliu myliu myliu myliu myliu myliu myliu mylias tempiau su rogutėm pernai žiemą..

86. Žinai kas aš? Aš tavo svajos, meilė ir aistra.. Myliu ir aš tave, ne tu kasdien glamonėji mane. Aš tavo šypsena, tavo noras.. aš.. Na aš.. Tavo telefonas..
 

85. Pavasarį tai daro bitutės, pavasarį tai daro paukšteliai, ar nori, kad ir mes tai darytume pavasarį? Nesvajok, mes niekada neišmoksim skraidyt..
 

84. Dabar skaitai tai ka parasiau.. Nu ir dar paskaityk.. Kaip sekasi skaityti? Neatsibodo? Man tai jau butu nusibode.. O kas parasyta? Niu skaityk toliau.. Netrukdysiu.. Nors dar patrukdysiu... Tavo vietoj nusisypsociau daba.. Sypsaisi? Jau? Ne? Tai dar paskaityk.. O gal jau uzteks..? Nu kaip nori.. O tu dar skaitai..?!! A, tai gerai.. Tik nenustok! Tavo vietoj nebeskaityciau.. Bet matai gi smalsu kas parasyta.. Niu skaityk, o as jau dingstu..
 

83. Katik supratau, kad tu esi profesionalus vagišius. Net nepajutau kaip tu pavogei mano širdį..
 

82. Ilgai galvojau ir supratau, kad istikruju tarp musu nelabai kas gaunasi.. Esam skirtingu paziuru bei interesu.. Sorry bet viskas baigta! Susiradau toki varianta, kuris man dabar labai tinka, visai neuzsiemes ir gali skirti laiko man.. As nebenoriu buti kartu.. Labai prasau nepyk bet taip bus geriau - gyvenimas toks jau yra.. Niekada nebegrisiu.. - Pasake blusa suniukui.. =)
 

81. Nu bet jau ką sužinojau apie tavo tėvus! Kad jie vagys! Vieną naktį jie pavogė dvi žvaigždeles ir įdėjo tau į akutes.Gal todėl jos tokios gražios?
 

80. M.. Mano liežuvis prisiliečia prie tavęs M.. kaip saldu.. Noriu dar ledo!!
 


79. Apie tave bišky negero sužinojau. Nemaniau, kad galėtum taip padaryti.. Labai mane nuvylei. Vienas tavo pažįstamas sakė, kad tu iš balandžių duoną atiminėji.
 

78. Labutis, turiu blogą naujieną. Tik labai neišsigąsk. Aš guliu ligoninėj. Iš tikrųjų nieko baisaus, tik kepenyse rado akmenis, skrandyje smėlį, o širdyje tave. :)
 

77. Sweika, reikalas yra.. Gal galėčiau pas tawe pagywenti porą dienų? Čia manęs niekas nemyli, muša, grasina, kad užmuš. Būk gera. Prašau tawęs.. Su meile TARAKONAS.. :)
 

76. Jei kada paklaustum manes kas man swarbiau: gyvenimas ar tu? as atsakyciau gyvenimas. Tu supyktum ir iseitum ir niekada nesuzinotum, kad mano gywenimas tai TU!! :*

75. Koks bajeris buvo! Važiuoju aš autiku, o šalia manęs senis toks važiavo, su tašėm didelėm. Įlipo į autiką kontrolė, aš su bilietuku, o senis ne. Kontrole jį vedas lauk. Senis paprasė, kad ir aš lipčiau, tašių pasaugoti, nu man poc*ui buvo tai ir išlipau. Senis palikęs tašes man pasaugot nuėjo iki bankomato bapkių baudai. Tada aš pažiūrėjau kas tose tašėse, o jos - pilnos makaronų, kuriuos dabar kabinu tau ant ausų! :D
 

74. Norejau pasakyt, kad ilgam isvykstu.. prasau neliudek, nerasyk. Man buvo labai gera kartu! grisiu kazkur po metu.. pasiilgsiu taves! Su meile - ziema!..
 

73. Kai žiūriu į saulę matau tave, kai žiūriu į mėnulį matau tave, kai žiūriu į jūrą matau tave. Gal galėtum pasitraukti?
 

72. Manau atejo laikas tau kai ka pasakyti... To ilgai laukiau... Tai svarbu tau ir man... Noriu pasakyti viena nepakartojama zodi - labanakt.

71. Tai ka dabar tau pasakysiu yra labai svarbu mums abiems! Nuo to gali priklausyti musu ateitis... Tai vienintelis zodis - labanaktukas..

70. Einu pro tave ir man nutysta seile.As noriu eiti pro tave dar ir dar karta,bet ne negaliu mmmmmm..aaaaaa.....kaip gera ne ne koks tu nuostabus baaltas ant zemes nutystas ledu aksomas

69. As guliu cia vienas taip pasiilges taves,as taip noriu liesti tavo nuoga kuna,kojas,kakla,krutine.Jausti tavo jauduli,kai lieciu tave. P.S tavo ranksluostis

68. Kur esi sianakt, as beviltiskai tages pasiilgau, as noriu jausti tave ant savo nuogo kuno, as turiu eiti miegoti kartu su tavim, kur tu.. kvaila pizama?!

67. Gerem alu, gerem vodka, Uzsikasdavom siliodka, Pi*om boba ratuku, Vopsim tevas busi tu!:)

66. P***da - tai mazas teatras, kuriame viena karta gyvenime vyksta premjera, karta per menesi kraujuota drama ir telpa tik vienas ziurovas ir tai tik stovintis!!!:)

65. -Dad what vagina looks like? -Before sex: a pink rose with soft lovely petals and parfum aroma.. -And after sex?" -Boy, have you ever seen a dog eating mayonnaise?

64. Ant kalno stovi trys: jis, ji ir jo... :)

63. Prašiau Dievo medžio - davė mišką, prašiau gėlės - davė sodą, prašiau d
Dievo sexo - dave tavo telefono numerį.. :)

62. Eina sliekas takeliu, nesha apelsina... o varlyte ish paskos... uosto sliekui klyna...

61. Moteris - tai lyg sprotu skardine. Vienas atidaro, o visi valgo..

60. Mano batai buvo trys, du nupyzdino arklys, o kad ziema butu shalta, tai nupizdino ir palta...

59. Jei tu jauti, kad tau dygsta ragai, nepulk kaltint zmonos, gal tu ozys?:) Jei tau auga ragai, bet tu nevedes, tada tu istikruju ozys:)
 
 
 
 
| 1 | 2 | 3 | Toliau >
 
 


Atvirukai
   Naujausi
   Nesenai išsiųsti
   Populiariausi

   Naujausi sveikinimai
   Naujausi SMS tekstai
   Naujausi tostai
  Svetainėje:
  Sveikinimų - 2063
  SMS tekstų - 2817
  Tostų - 35
  Atvirukų - 2445

Visos teisės saugomos © | info@sveikinimai.com